Agáta Hanychová zavzpomínala při pečení vánočního cukroví na svou milovanou babičku

Agáta Hanychová

Agáta Hanychová zveřejnila na sociálních sítích video, na kterém vzpomíná na svou babičku, která odešla během loňských Vánoc. Agáta se vrhla na pečení cukroví se svou sestrou Kordulou a se svými dětmi.

Loňské Vánoce byly pro Agátu Hanychovou opravdu smutné období. Odešla její milovaná babička, máma Veroniky Žilkové, Olga. Dožila se úctyhodných 98 let, ale i tak to byl pro rodinu obrovský šok.

Agátina babička byla velmi vitální a energická osoba. Neustále se usmívala a nikdo jejímu odchodu nemohl uvěřit. Bylo to náhlé. Zprávu tehdy oznámila Agáta na sociálních sítích. Informovala, že babička odešla v klidu a míru do nebe.

V té době byla Agáta Hanychová v pokročilém stadiu těhotenství a byly to pro ni opravdu těžké chvíle. Právě babička se z jejího těhotenství opravdu upřímně radovala.

V tomto předvánočním období se Agáta rozhodla na babičku Olgu zavzpomínat. Na Instagramu sdílela video, na kterém peče s Kordulkou, Miou a Rozárkou vánoční cukroví. Během celého videa můžeme vidět text: „Tak strašně mi chybíš.“

Vypadá to, že holky zkoušely péct vánoční cukroví podle receptů babičky a očividně se jim i povedlo. Samozřejmě, že se k videu vyjádřili i fanoušci. Juliettka vzkazuje: „Agátko jste skvělá rodina. Přeji Vám všem pokoj v duši, štěstí v životě lásku v srdcích a úsměv na tváři.“ Jana napsala: „Babička by měla radost. Byla to úžasná žena“. Přidala se i Ornella Koktová, která vzkazuje: „Ochraňuje a dohlíží na vás holky…“.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!