Agáta Hanychová v slzách: Tělo mi kolabuje, nemůžu kojit. Můžeš si za to sama, píší fanoušci

agáta hanychová

Influencerka Agáta Hanychová přiznala, že jí péče o tři děti dává pořádně zabrat. Svěřila se, že její tělo kvůli únavě začalo vypovídat službu a to se projevilo zejména tak, že dceru Rozárku už nemůže kojit.

Agáta Hanychová ještě nedávno hlásala, že si brzy pořídí i čtvrté dítě, teď je ale všechno jinak. Influencerce dává péče o všechny její děti pořádně zabrat, což se projevuje i na jejím těle.

„Je to náročné, netušila jsem, že to bude taková změna, z dvou dětí na tři. Je to tak náročné, že se mi to podepsalo i na zdraví. Na těle mám vyrážku, se kterou jsem byla na kožním, a prý je to únavový syndrom,“ svěřila se v živém vysílání, které na Instagramu zapíná pravidelně. Tímto způsobem je v kontaktu se svými fanoušky.

Toto období je pro Agátu fyzicky i psychicky náročné, a tak se rozhodla o něj podělit i s ostatními. „A už nemám ani mléko. Já, paní kojná, která vždy chtěla kojit. Kryšpína jsem kojila devět měsíců, Miu jsem moc dlouho nekojila, byly to asi čtyři měsíce. A u Rózy nám to došlo. Což je pro každou matku stresující, každá matka je z toho vyřízená, takže i já. Snažila jsem se kojit všude. Nevím, jestli je to věkem, nebo třemi dětmi a tím, že je toho na mě fakt hodně. Vím, že spousta matek má tři děti, ale já do toho ještě pracuji. A tak jsem o to mléko přišla,“ pokračovala se slzami v očích.

Agáta doufala, že si kojení ještě nějakou dobu užije. S tím už je však konec. „Mrzí mě to, bolí, asi to už bylo naposledy. Kojila jsem dva měsíce,“ dodala.

Hanychová našla u mnoha sledujících podporu, našlo se však plno takových, kteří její chování nechápou. Podle nich by Agáta neměla na mateřské neustále pracovat, hlavně tedy proto, že nemusí. Jejím současným partnerem je totiž český miliardář. Někteří se tedy nebáli Agátě napsat, že si za to může sama. To však pochopitelně není pravda.

Zdroj: Redakce; Náhledový obrázek: Pavel Ševela/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!