Agáta Hanychová toká s exmilencem. Jaromír Soukup se stáhl do ústraní, boj o lásku vzdal

Agáta Hanychová

Když Agáta Hanychová (38) na Instagramu oznámila, že se s Jaromírem Soukupem (54) rozešli, mnozí fanoušci doufali, že se třeba ještě dají dohromady. Avšak nyní to vypadá, že je jejich lásce definitivní konec a že mediální magnát vyklidil pole a na svou expřítelkyni se snaží zapomenout…

Na začátku se zdálo, že Agáta Hanychová konečně potkala toho pravého. Vedle Jaromíra Soukupa jí to slušelo a jen rozkvétala. Pak ale přišly problémy a modelka oznámila na svém profilu na sociálních sítích rozchod. Mnohé fanoušky to zamrzelo, neboť doufali, že tentokrát to bude navždy.

Podle našich informací si i mediální magnát přál, aby se k sobě s Hanychovou ještě vrátili. Údajně se tak snažil dělat všechno možné, aby si k sobě zase našli cestu. I proto ho mělo naštvat, že modelka informovala o rozchodu na sociálních sítích, neboť tak udělala definitivní tečku za jejich vztahem.

Nicméně teď to vypadá, že mediální magnát složil zbraně a boj za lásku s brunetkou vzdal. „Obecně můžu říct, že pokud bylo na škodu, že příliš pracuji, mám starosti a ne každý den se směji, to je zlé, protože to je asi pravda. A jestli to byla moje chyba, nevím, ale já holt takový jsem. K tomu jsem jen za poslední dva měsíce měl těžké zdravotní problémy, což mi taky nepřidalo, tudíž jsem nebyl nejzábavnější společník,“ řekl před časem podle Expresu Soukup. Avšak od té doby se stáhl spíše do ústraní a příliš aktivní není ani na svých sociálních sítích, kam přitom v minulosti poměrně pravidelně přidával příspěvky. A co za tím vším stojí? Podle našich informací mu nedělala dobře mediální lavina, která se na něj po rozchodu strhla. Velmi mrzet ho má i samotný fakt, že přišel o svou lásku a stýskat se mu má i po dcerce Rozárce, kterou má s Hanychovou.

V médiích se hodně spekuluje i o tom, že se Soukupovi hroutí jeho byznys a že mediální magnát řeší obrovské dluhy. Podle Extra od něj dokonce musela modelka doslova utéct, neboť se prý moderátor pod návalem starostí choval neurvale. Zato Hanychová si už nejspíš s rozchodem hlavu moc neláme. Brunetka se totiž údajně vrátila ke svému expartnerovi Miroslavu Dopitovi, se kterým v poslední době tráví hodně času. Nutno však uznat, že Agáta působí v poslední době šťastně a sluší jí to.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!