Agáta Hanychová má další průšvih: I přes zákaz ukazovala dceru na sociálních sítích, Prachař to řeší soudně

Agáta Hanychová

Předpovědi o tom, že Agáta bude mít potíže z toho, že nepřestala své dcery Miu a Rozárku ukazovat na svém instagramovém profilu, se naplnily. I přes zákazy obou tatínků ukazovat své dcery na sociálních sítích to stále dělala. Nyní se webu Super Agáta svěřila, že jí přišlo předvolání k soudu, kde se to bude řešit.

„Bude se to řešit soudně. Nevěděla jsem, že se to dělá, ale přišlo mi předvolání,“  řekla Agáta a dodala, že se jedná o dceru Miu Prachařovou. Otázka je, kdy se k něčemu podobnému odhodlá i Soukup. Agáta totiž velmi často sdílí na svém profilu videa nebo fotky, kde je oběma dcerkám vidět jasně do obličeje. Agátě tak trochu zavařila i její matka Veronika Žilková, která si na svůj profil nahrála společnou fotku s Miou a Rozárkou z jejich domácí mikulášské nadílky.

„Doufám, že je to v pohodě. Babičce to nezakázali, asi teď přijde druhá vlna,“ myslí si Agáta. Jenže opak je zřejmě pravdou. Influencerka navíc zdůraznila, že Mia je z toho zákazu dost nešťastná, protože vystupovat se svou maminkou ve vysíláních ji moc baví. Občas si můžete všimnout, že i když Agáta nemíří telefonem přímo na Miu, ona sama se do objektivu dostane. Je trochu rebelka a všem je jasné, po kom to asi má.

Agátini fanoušci si také všimli jedné věci. Agáta občas vkládá rodinné fotky i na svůj druhý profil. Na něj nahrála také fotku z Mikuláše a na ní má Mia a Rozárka na obličejích srdíčka. Některé fanynky se domnívají, že na tomto profilu ji sledují oba tatínci, zatímco na svém vlastním je má Agáta zablokované.

Nicméně, pro Agátu to nebude první stání u soudu. Letos v říjnu už jedno absolvovala, když soud rozhodl o střídavé péči o Rozárku, psal tehdy časopis Blesk. Agáta tak musí Rozárku předávat Jaromírovi třikrát týdně a každý druhý víkend. Jak si už Agáta několikrát svým fanouškům postěžovala, toto rozhodnutí ji velmi ničí. Světlem ve tmě však zůstává fakt, že Agáta bude letos trávit Vánoce se všemi dětmi najednou, jak píše web Extra. A aby se na to pořádně připravili, vyrazili včera navečer na hory do Pece pod Sněžkou.

Zdroje: Autorský text, redakce, Super, Blesk, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužť/Nextfoto

error: Content is protected !!