Agáta Hanychová si v Marbelle koupila laciný padělek kabelky a pustila se do Třešničkové, která je odsuzuje

agáta hanychová

Influencerka Agáta Hanychová má sice za partnera miliardáře, ale přesto má potřebu si kupovat laciný padělek kabelky, která jinak stojí i desítky tisíc korun.

Agáta Hanychová už pravděpodobně neví, jak zaujmout veřejnost. Nedávno totiž odsoudila influencerku Týnuš Třešničkovou, která nechápe, proč si někdo kupuje padělky kabelek a navíc tak podporuje nelegální činnost.

Je pochopitelné, že pokud člověk nemá na luxusní kabelky peníze, měl by se zaměřit na takové, které si dovolit může. Mezi ně však nepatří padělky. Jedním z lidí, kteří nepochopili, že u luxusního zboží jde zejména o kvalitu a prestiž, byla právě Hanychová. Ta si totiž koupila laciný padělek na pláži v Marbelle a přišlo jí to naprosto normální.

„Dnes jsem se trochu rozčílila. Po stories Týnuš Třešničkové, která se vysmívá chudému klukovi ze Senegalu, který jde po veřejné pláži (veškeré pláže, i když je to beach club, jsou ve Španelsku veřejné), za to, že si snaží vydělat na jídlo prací, a doporučuje holkám, aby si nekupovaly fejky. I já si ji koupila,“ napsala na své sociální sítě Agáta.

Netrvalo dlouho a Týnuš se k příspěvku vyjádřila. „Agátko zlatá, tenhle příspěvek je teda opravdu gól. Zaprvé jsem se nikomu nevysmívala, jen jsem na stories napsala, že prodávat ve Fendi beach clubu padělky asi není nejlepší nápad. Žádný výsměch tam nebyl, takže akorát zbytečně překrucuješ. To, že někdo podporuje NEZÁKONNOU ČINNOST koupí padělku, už je kapitola sama o sobě. Pán může prodávat nanuky, ručníky nebo vlastně cokoliv jiného. Ale prodej padělků rozhodně není v pořádku. Stejně tak jako jejich nákup. Pokud někdo nemá finance, je přece tolik krásných kabelek bez loga, které vypadají vkusně,“ znělo vyjádření influencerky Třešničkové.

Týnuš se však od sledujících a fanoušků mnoho pochopení nedostalo, protože ačkoliv je její tvrzení naprosto pravdivé, tak sama v minulosti už několikrát propagovala levné vůně, které mají napodobovat světoznámé parfémy, které stojí i několik tisíc korun. To jí několik fanynek okamžitě vmetlo to obličeje.

„Týnčin názor na fejkové kabelky chápu. Ale nechápu, proč propaguje firmu, která tvoří napodobeniny značkových parfémů s argumentem, že voní stejně jako originály. Rozumím, spolupráce. Ale v tomhle si, Týnko, sama protiřečíte,“ napsala do komentářů sledující.

Je však nutno podotknout, že Týnuš sice propagovala napodobeniny luxusních parfémů, ale nejednalo se o padělky. Samotná Týnuš si do Agáty rýpla ještě i ve svých Insta Stories, pak už ale celou situaci nechala být a dál se k ní nevyjadřovala.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledový obrázek: Pavel Ševela/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!