Agáta Hanychová si díky své svatbě slušně přivydělala: Od přítomných novinářů si nechala zaplatit

Agáta Hanychová

Influencerka Agáta Hanychová natočila spolu se svou kamarádkou Ornellou Koktovou první díl nového pořadu, který streamují na platformě Herohero. Právě tam se rozpovídala i o své svatbě.

Agáta Hanychová poslední dobou údajně nemá peněz zrovna na rozdávání, protože vede nákladný soudní boj se svým expartnerem Jaromírem Soukupem. Možná i proto s Ornellou Koktovou založila online pořad Agáta a Ornella Show, kterou si mohou fanoušci předplatit za 150 Kč měsíčně. Jejich příjem z tohoto podcastu už teď činí přes 80 tisíc korun měsíčně, což je velmi pěkná částka.

Právě v tomto pořadu Agáta přiznala, že měla na svatbě přítomné novináře, rozhodně to ale nebylo zdarma. Museli totiž zaplatit 200 tisíc korun. Ornella přiznala, že i ona měla na svatbě za stejnou částku přítomné novináře.

Agáta navíc přiznala, že s Mirkem Dopitou podepsali předmanželskou smlouvu. Influencerka se totiž ponaučila z minulosti, kdy smlouvu s hercem Jakubem Prachařem neměla a nakonec mu musela vyplatit 10 milionů, které ale neměla. Její maminka tehdy musela prodat svůj majetek, aby Agátě mohla finančně pomoct.

Ačkoliv se na sociálních sítích Agáta před svými fanynkami prezentuje jako obyčejná máma, která není nikterak bohatá, ve skutečnosti by měla mít peněz dost. A pokud se jí a Ornelle podaří jejich společnou show udělat populární, pak si na finanční tíseň rozhodně stěžovat nebudou muset.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!