Agáta Hanychová se zastala Anety Vignerové a poslala vzkaz Denise Nesvačilové

Agáta Hanychová je známá prostořekostí a jednoznačným pravidlem, že co na srdci, to na jazyku. Vyjádřila se i ke kauze milostného trojúhelníku scenáristy Kolečka, který překvapil tajnou svatbou s modelkou Anetou Vignerovou.

Modelka Agáta Hanychová se už léta pohybuje v oblasti modelingu a v prostředí českého showbyznysu. Je o ní známo, že má mnoho nepřátel, které kdysi urazila díky svému ostře proříznutému jazyku. V případě scenáristy Kolečka se chvíli zdráhala, ale nakonec zareagovala na jeho rychlou a tajnou svatbu s kolegyní a známou modelkou Anetou Vignerovou.

Zastala se své kamarádky Anety Vignerové. ,,Všichni ji špiclují. Nechte ji na pokoji. Já být na Anetině místě, tak to udělám stejně. Má s ním dítě a je jasné, že chce rodinu slepit za každou cenu. Já ji neodsuzuju, já jí fandím,“ reagovala na Vignerovou Hanychová.

Těhotná Agáta se s Petrem Kolečkem zná od svých patnácti let. I pro něj má ostrý vzkaz. ,,Doufám, že Kolečko už má za sebou trénink a usadil se. Doufám, že neudělá žádnou hloupost a přestane tím ubližovat těm nejbližším,“ řekla známá modelka o známém scenáristovi.

A když se rozhodla mudrovat o slavném milostném trojúhelníku, nevynechala ani Kolečkovu milenku, herečku Denisu Nesvačilovou. ,,Denisa je mladá a hezká ženská, která by si měla najít někoho jiného, koho by měla jen pro sebe. Přece jenom starat se o tři cizí děti. Deniso, bude lepší, když si najdeš někoho bezdětného, zadané s dětmi nech na pokoji,“ vzkázala jí Agáta Hanychová. Paradoxně je to právě ona, kdo čeká třetí dítě s třetím mužem a ví tak, o čem hovoří.

Zdroj: Instagram Agáty Hanychové, Autorský text; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (3.0)

error: Content is protected !!