Agáta Hanychová ruší veřejný Instagram a mění ho na soukromý: Nechci tady už žádné šmíráky, prozradila

Influencerka a bývalá modelka Agáta Hanychová se rozhodla udělat velmi důležitý krok. Vzhledem k její popularitě a množství fanoušků, kteří ji pravidelně sledují, se rozhodla udělat razantní řez. Svůj veřejný Instagram změní na soukromý.

Novopečená trojnásobná maminka Agáta Hanychová se s narozením své dcery Rozárky rozhodla výrazně omezit i svůj Instagram. Jak sama uvedla, vzhledem k tomu, že její veřejný profil sledují i lidé, které ona sama nijak nezajímá, rozhodla se ho ponechat pouze pro pravidelné sledující.

,,To je taková vážná kojící myšlenka, hodně hluboká. Rozhodla jsem se, že protože tady budu sdílet intimní věci, informace o kojení, ukážu vám taky Rózu, že prostě profil bude pouze pro ty, kteří mě chtějí sledovat a vy ostatní máte smůlu. Mám tady plno šmíráků a to už nechci,“ prozradila na Instagramu modelka.

Ta dále dodala, že dává všem 12 hodin času na to, aby ji začali sledovat, pokud chtějí. Jak sama Hanychová zdůraznila, až profil uzamkne, žádosti o sledování nebude již nikomu navíc potvrzovat. Jenže jak dlouho jí to vydrží?

Pro tento krok se zřejmě rozhodla po narození dcery Rozárky, kterou se tím bude snažit ochránit před cizími lidmi, kteří Agátu sledují jen proto, aby o ní získali různé informace, které následně budou předělávat do zcela nepravdivých informací.

Zdroje: Instagram Agáty Hanychové, Autorský text; Náhledový obrázek: David Sedlecký/Wikimedia Commons (3.0)

error: Content is protected !!