Agáta Hanychová prý na Slavíky nedorazí: Možná je to kvůli Soukupovi

jaromír soukup, agáta hanychová

Už 24. listopadu proběhne akce Český Slavík, kam každý rok zavítá nespočet celebrit. Právě tam mohlo dojít ke dramatickému setkání Agáty Hanychové (38) a Jaromíra Soukupa (54). Influencerka však překvapila tím, že nedorazí.

Oba byli pozváni, dorazí jen jeden. Jaromír Soukup se v pátek 24. listopadu vydá na Slavíky a konečně si může oddechnout – jeho expartnerka Hanychová, se kterou má aktuálně vztah na bodu mrazu, nedorazí.

„Já na Slavíky nejdu,“ potvrdila Agáta deníku Expres, čímž spoustu fanoušků překvapila. Více detailů zatím neprozradila, mnozí se však domnívají, že nepřijde právě kvůli Soukupovi. Pokud by šla, pravděpodobně by s sebou vzala svého partnera Mirka Dopitu, což by mohlo být skutečně zajímavé, pokud by se potkali tváří v tvář s Jaromírem.

Jaromír Soukup má však plány úplně jiné. „Ano, jsem pozvaný a přijdu,“ potvrdil. Uvidíme, jestli s sebou vezme nějakou svou novou známost. To totiž neprozradil. Pravděpodobně by to však nebyla Zdeňka Černá alias Lulu, která Jaromíra marně uhání už několik měsíců.

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Stream; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!