Agáta Hanychová prolomila mlčení: Její děti se měly před Jaromírem Soukupem schovávat

agáta hanychová

Agáta Hanychová (38) je sice ve světě showbyznysu jako doma, avšak málokdy v médiích upřímně promluví o tom, co se u ní v životě zrovna děje. Teď ale udělala výjimku a otevřeně přiznala, proč se s Jaromírem Soukupem (54) rozešli a jak se mediální magnát choval k jejím dětem.

Spoustu fanoušků lásku Agátě Hanychové a Jaromíru Soukupovi přálo. Zpočátku se totiž zdálo, že modelka našla konečně toho pravého a že jsou spolu šťastní. Pak ale přišla krutá rána, když brunetka na svém profilu na sociálních sítích oznámila, že se rozešli. Dlouho však mlžila o tom, proč k tomu vlastně došlo a mediální magnát s médii na toto téma v podstatě nekomunikuje dodnes. Teď však kráska otočila a prozradila, že pro ni bylo nemyslitelné nadále zůstávat v tomto vztahu. A důvod? Její děti se měly před Jaromírem schovávat!

„Moje děti z předchozích vztahů si nesedly s tatínkem Rozárky. Byla to jednoduchá matematika. Mám tři děti a dvě z toho nejsou šťastné. A jedno je tak malé, že ještě nemůže říct svůj názor,“ šokovala Hanychová v rozhovoru pro Extra. „Musela jsem ochránit své dvě děti,“ dodala. Zároveň také přiznala, že situace u nich doma byla velmi napjatá. „Když vidíš své děti, které se nesmějí a raději odcházejí do svých pokojů, když přichází nový partner, nechceš v tom žít,“ svěřila se. Konkrétní však být nechtěla. Nicméně se povídá, že Soukup kolem sebe vytvářel dusno, protože má obrovské dluhy, které nezvládá splácet. Jak to ale doopravdy bylo, ví nejspíš jen oni dva.

Avšak vypadá to, že nás čeká ještě pořádně drsná bitva mezi bývalými partnery. Soukup s Hanychovou se totiž mají soudit o dceru Rozárku a podle modelky se teď nedokážou shodnout téměř na ničem. Expres navíc před časem přišel s informací, že se brunetka s moderátorem při předávání malé dcery vzájemně fotografují a natáčejí. Tak uvidíme, jak tohle celé ještě dopadne…

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!