Agáta Hanychová prodává už i auto, které dostala od Soukupa za porod: Ten se k tomu vyjádřil

jaromír soukup, agáta hanychová

Influencerka Agáta Hanychová se najednou začala zbavovat věcí, které dostala od svého bývalého partnera Jaromíra Soukupa. Nabízí je na svých sociálních sítích, čehož si všiml i sám mediální magnát.

Agáta Hanychová se rozhodla prodat řetízek, který od Soukupa dostala, nakonec nabízela i auto, které jí podnikatel daroval za porod Rozárky. Někteří její sledující se domnívají, že takové chování je poněkud nevděčné.

Influencerka ale k věcem neměla příliš pozitivní vztah, tak se je rozhodla nahradit za nové. Holky, tady jsem se rozhodla prodat pár věcí, který už nechci mít… Špatná energie pro mě, napsala do svých Insta Stories. Chvíli poté, co nabídla k prodeji své auto čínské značky, poptávala u fanoušků, jestli někdo z nich neprodává auto značky BMW, které stojí víc jak dva a půl milionu.

Sám Jaromír Soukup se Blesku vyjádřil k chování Agáty Hanychové. „No, nedělá se spousta věcí, co dělá paní Dopitová. Co bych na to řekl…,“ vyjádřil se stručně.

Pravděpodobně to ani jemu nepřijde jako příliš vhodné chování, nejspíš už je na to ale zvyklý. Agáta na prodeji věcí slušně vydělá a nejspíš se bude brzy vozit v novém automobilu. Není to však poprvé, co pobouřila své fanoušky. Ti kroutili hlavou nad Agátiným chováním už i na maturitním plesu její sestry Korduly.

Zdroj: Autorský text, redakce, Blesk, Aha; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!