Agáta Hanychová přiznala, že už je opět zadaná a vzala to hopem: „Jsme rodina,“ hlásá

agáta hanychová

Ještě neuběhl ani měsíc od rozchodu s Jaromírem Soukupem a Agáta Hanychová již rozhlašuje, že je opět zadaná. Ačkoliv to u influencerky není příliš překvapivé, spousta fanoušků přemýšlela, kdo se stal jejím partnerem tentokrát.

Už nějakou dobu u Agáty pobývá její bývalý partner Mirek Dopita, který se právě rozvádí. Je tedy velmi pravděpodobné, že Agáta využila situace a dala se s tatínkem svého dvanáctiletého syna Kryšpína opět dohromady. Ve svém živém vysílání totiž fanouškům při odpovědi na jednu z otázek prozradila, že je již zadaná.

Agáta navíc na Instagramu sdílí maličké střípky ze svého života, díky kterým si pozorný fanoušek může domyslet, že pravděpodobně tvoří pár skutečně s Dopitou. Naposledy tomu napověděl text písničky v angličtině, který přidala ke své fotografii: „Protože jsme byli děti, když jsme se zamilovali. Netušili jsme, co je láska. Teď už ti neodejdu,“ znělo v překladu. A jelikož Agáta s Mirkem tvořila pár už před více než deseti lety, tak to docela i dává smysl.

S Dopitou jsou prý rodina

Hanychová hlásá, že jsou s Dopitou rodina a při té příležitosti si založila na sociálních sítích účet nesoucí název Agáta Family. Už teď má docela jasno, na co bude účet zaměřen. „Tento profil bych chtěla zaměřit na to, jak ten život žít, i když vše mělo být jinak,“ napsala Agáta a sdílela první video své rodinky, jak připravuje sushi. Ve videu se kromě dětí objevil i právě Dopita.

Mnohým fanouškům nejde do hlavy, jak Hanychová dokáže tak rychle přeskakovat ze vztahu do vztahu, jiní si dělají legraci z toho, že se Agáta vydává na druhé kolo vztahů se svými bývalými partnery. Nejdůležitější je však to, aby byly spokojené její děti. A co na to říká Jaromír Soukup? Ten je pravděpodobně natolik v šoku, že mu bude ještě chvíli trvat, než se k novému vztahu své expřítelkyně veřejně vyjádří.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!