Agáta Hanychová překvapila oslavou pro dceru Miu: Fanoušky pobouřily nevhodné texty písniček

Agáta Hanychová

Modelka Agáta Hanychová (38) pořádala velkolepou narozeninovou oslavu pro svou dceru Miu (6), kterou má s Jakubem Prachařem (40). Roztomilé holčičce dopřála nejen úžasný zážitek, krásnou výzdobu, ale i hudební vystoupení zpěváka Jana Bendiga (29). To však některé fanoušky doslova nadzvedlo ze židle.

Skoro to až vypadá, že Agáta Hanychová hodila rozchod s Jaromírem Soukupem (54) za hlavu. Modelka se totiž naplno věnuje své práci a hlavně svým třem dětem. O Hanychové je známo, že jsou pro ni její ratolesti na prvním místě a udělala by pro ně naprosto cokoli. Není tedy divu, že když brunetčina dcera Mia Prachařová slavila šesté narozeniny, Hanychová jí uspořádala velkolepou oslavu.

Videem z oslavy se pochlubila i na svém profilu na Instagramu. Na party byla mimo jiné i modelčina maminka Veronika Žilková (61). Roztomilá holčička také u sebe doma přivítala spoustu kamarádů a kamarádek. Narozeninová výzdoba byla ve stylu panenky Barbie. A o zábavu bylo opravdu postaráno. Hanychová na oslavu pozvala zpěváka Jana Bendiga, který dětem zazpíval. Malá Mia Prachařová je totiž Bendigovou velkou fanynkou.

To však mnohé fanoušky velmi pobouřilo. Bendig totiž na party zazpíval třeba písničku Kde si včera bol, jejíž text se zdál některým lidem naprosto nevhodný na dětskou oslavu. „Povedz kde si včera bol, ty si zase ožratý, si totálne na mol, to mi teraz vysvetlíš,“ zní například část textu zmiňované skladby. Zazněla i píseň s názvem Čardáš, která se taktéž mnohým nepozdávala.

„Co to tam zpívá na dětské oslavě?“ Podivovala se jedna z žen. „To se na dětské oslavě zpívá normálně o ožralých?“ Ptala se pohoršeně další. Spoustu lidí se však Hanychové zastávalo s tím, že dětem připravila skvělý zážitek. Navíc je naprosto zřejmé, že si všichni přítomní oslavu velmi užili.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!