Agáta Hanychová potvrdila vztah s Dopitou: Pokud jim to nevyjde, ublíží tím hlavně synovi

agáta hanychová

Influencerka Agáta Hanychová v poslední době tráví spoustu času s otcem svého syna Kryšpína, Mirkem Dopitou. Nyní na svých sociálních sítích konečně potvrdila, že spolu po letech opět tvoří pár.

Agáta Hanychová na svém novém účtu na Instagramu potvrdila, že se s Mirkem Dopitou dali dohromady a nyní tvoří pár. Kolikátý je to vztah v pořadí za posledních několik let už nejspíš ani ona sama nepočítá, tentokrát však poměrně riskuje – a to především kvůli svému synovi Kryšpínovi.

Pokud Agátě vztah s Dopitou nevyjde, bude to právě Kryšpín, kdo to odnese nejvíc. Znamenalo by to pro něj totiž to, že se mu už znovu rozpadne rodina. Nebylo by to totiž poprvé – Dopita se totiž v minulosti po rozchodu s Hanychovou dlouhou dobu se svým synem vůbec nestýkal.

„Ano, jsme spolu,“ potvrdila influencerka svůj vztah, čímž pravděpodobně naštvala hlavně Soukupa, který se z rozchodu ještě nevzpamatoval – a přitom jeho expřítelkyně už se v životě dávno posunula.

„Určitě jsme nad tím hodně přemýšleli. Ani jeden nechceme ublížit Kryšpínovi, aby znovu přišel o tátu. Budeme dělat maximum, abychom to neposrali,“ napsala otevřeně Hanychová. Vzhledem k nulové úspěšnosti jejích předešlých vztahů jí to ale nejspíš mnoho lidí nevěří.

Agáta v tom má ale jasno. Podle ní totiž s Dopitou v minulosti tvořili pár v nesprávnou dobu. Tehdy byli ještě moc mladí a nevážili si toho, co měli, uvedla na sociálních sítích.

Doufejme, že jim to tentokrát přece jen vyjde a že se na influencerku ve vztazích konečně usměje štěstí.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!