Agáta Hanychová podpořila maminky s rakovinou: Nechala vydražit svůj portrét

Agáta Hanychová

Trojnásobná máma Agáta Hanychová podpořila v úterý, na benefičním večeru v Praze v Karlíně, neziskovou organizaci, která pomáhá maminkám s rakovinou. Došlo i na dražbu jejího portrétu.

Všichni nemáme takové štěstí a bohužel se stává, že i mámy, které pečují o malé děti onemocní rakovinou. Těmto maminkám se snaží pomáhat jistá nezisková organizace a tu se snažila Agáta podpořit během benefičního večera, který byl nemocným maminkám věnován. Agáta se během večera prošla po předváděcím molu a organizaci předala také svůj portrét.

Na svém instagramovém účtu Agáta v úterý večer prozradila, že vykoupala všechny své děti, nakrmila je a jede do Karlína na přehlídku. Do poslední chvíle to vypadalo, že nestihne začátek, ale nakonec dorazila včas.

V zápětí se na Instagramu předvedla v úžasných béžovo-zlatých šatech, které jí dokonale padly. Byly doplněny zlatým páskem a a zlatými páskovými botami. Vše skvěle podtrhly její rozpuštěné vlnité vlasy. Během přehlídky se také ukázala v padnoucích svatebních korzetových šatech, s rozparkem nad koleno a s odhalenými rameny.

Agáta Hanychová organizaci věnovala k dražbě i svůj portrét, který byl vytvořen českým pop-artovým umělcem a má opravdu netradiční nádech. Během benefičního večera se mohli návštěvníci účastnit vernisáže fotografií, dražby, autogramiády slavných osobností a také si mohli vychutnat výborný catering a skvělé drinky.

Večer, při návratu domů, sdílela Agáta video, kde prozradila, že ji čeká ještě uspávání Mii a Kryšpína. Rozárku zvládla uspat už před odjezdem na benefiční večer.

Sama Agáta aktuálně prožívá složité období, kdy to mezi ní a jejím bývalým partnerem Jaromírem Soukupem, se kterým má dcerku Rozárku, stále vře, uvádí deník Stars24. Dokonce s ním už nebude spolupracovat ani na TV Barrandov, jak píše deník Extra. I přes tyto těžkosti se dokáže věnovat jiným lidem a podpořit mámy s těžkým osudem.

Zdroj: Redakce, autorský text, Stars24, Extra; Náhledový obrázek: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!