Hanychová svěřila dceru chůvě a odletěla do Paříže, Soukup je vzteky bez sebe a netuší, kde Rozárka je

agáta hanychová

Kolem podnikatelky Agáty Hanychové (38) je poslední týden živo. Nejprve vyplaval na povrch oficiální dokument, který dopodrobna popisoval, že se úspěšná influencerka měla před dvěma lety dopustit dopravního přestupku, při němž nadýchala necelou jednu promile, a nyní se znovu naplno rozhořela válka mezi ní a jejím bývalým partnerem, televizním magnátem Jaromírem Soukupem (54).

Neshody bývalého páru byly v době jejich rozchodu na denním pořádku. Následně se zdálo, že se vzájemně začali ignorovat a nutný kontakt spolu udržují jen kvůli společné dceři Rozárce, kterou si Soukup několikrát v týdnu od Hanychové vyzvedává, aby s ní trávil omezený čas.

Nyní je ale vše jinak. Hanychová se totiž rozhodla, že několik dní stráví v zahraničí a odpočine si nejen od každodenních povinností, ale také od neustálých otázek bulvárních novinářů, kteří ji poslední dny doslova bombardují kvůli předloňskému dopravnímu přestupku, při kterém dle přítomných policistů měla nadýchat 0,8 promile.

I proto vyrazila s manželem Dopitou, jejich společným synem Kryšpínem a dcerou Miou, kterou má ze sedmiletého manželství s hercem a bavičem Jakubem Prachařem, do romantické Paříže, kde rodinka plánovala užívat si tamního klidu a pohody. Dceru Rozárku nechala doma, kde se o ni po dobu modelčiny nepřítomnosti měla starat chůva. Hanychové rozhodnutí se však hrubě nelíbilo Soukupovi, který do médií tvrdil, že netuší, kde dcera Rozárka je a kdo se o ni stará.

Jak se svěřil deníku Blesk, nevěděl ani to, že se Hanychová chystá odletět do zahraničí: „Vůbec jsem neměl tušení, že paní Dopitová někam letí! A péče o svěřené dítě se provádí osobně, a ne prostřednictvím chův. Stejně jako dříve, tak i nyní jsem připraven se o svoji dceru postarat a stačilo říct slovo a Rozárka mohla trávit čas se svým otcem. A ne v péči chův a dalších cizích osob“. Je pravdou, že podle soudního nařízení by Rozárku měli hlídat pouze rodiče, případně blízcí členové rodiny. Jak je vidět, Hanychové se dovolená nejspíše vymstí a po návratu bude muset řešit nemalé problémy.

Zdroj: Autorský text, redakce, Extra, Blesk; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!