„Oznámím něco velkého,“ řekla Hanychová. Fanoušci si myslí, že je na cestě další dítě, vlastní značka kosmetiky, nebo účast v Survivoru

agáta hanychová

Influencerka Agáta Hanychová už neví, jak by okolí zaujala, tak fanouškům často chystá překvapení, které nějakou dobu nechce říct, čímž se snaží vzbudit zájem. To udělala i tentokrát, když na svých sociálních sítích oznámila, že chystá něco velkého.

Agáta Hanychová moc dobře ví, že její fanynky doufají v další přírůstek do rodiny. Možná i proto své sledující napíná ohledně velkého překvapení, které chystá. Jelikož při této příležitosti sdílela fotografii se svým manželem Mirkem Dopitou, fanoušci už začali Agátě rovnou gratulovat k těhotenství.

Těhotenství, vlastní značka kosmetiky, nebo účast v Survivoru? To zatím nikdo netuší

Podle Agáty se ale o těhotenství nejedná. Jelikož ale ještě před několika měsíci hlásala, že se už nikdy nebude vdávat, a chvíli poté si vzala Dopitu, mnoho lidí už jejím slovům raději nepřikládá velkou váhu.

Další sledující přemýšlí, jestli Agáta náhodou nechystá vlastní značku kosmetiky, o které již v minulosti mluvila. Jelikož se aktuálně řeší kauza s kosmetikou Natálie Kočendové, pak by si musela být rozhodně jistá, že ta její bude skutečně kvalitní.

Další část fanoušků přemýšlí, jestli se náhodou Agáta nerozhodla pro účast v soutěži Survivor, jelikož ve svých Insta Stories sdílela také kokos, který je na ostrově spolu s rýží často konzumován. To je ale velmi nepravděpodobné, protože by se influencerka musela na několik měsíců rozloučit se svými dětmi. Někteří vtipálci se Agáty zeptali, jestli náhodou neoznámí rozvod.

Zatím nikdo netuší, co ve skutečnosti Agáta oznámí, a tak nezbývá nic jiného, než si na to počkat.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!