Agáta Hanychová na sociálních sítích urazila ženu kvůli nadváze

agáta hanychová

Agáta Hanychová (38) poslední dobou dělá jeden průšvih za druhým. Není žádným tajemstvím, že u influencerky platí pravidlo „co na srdci, to na jazyku“. Nedávno však zašla příliš daleko, protože na sociálních sítích urazila ženu kvůli nadváze.

Agáta Hanychová nedávno narazila na příspěvek zpěvačky a moderátorky RockRadia Leony Šenkové. Ten se jí ale nelíbil. Šenková tam totiž zkritizovala kontroverzní pořad Clash of the Stars a s ním i všechny rádoby celebrity.

„Tohle je všechno taková komedie . Chce se mi ze všech těch našich celebrit blejt!! Komu se dává prostor, z koho si naše generace děti dělá vzor! Zastavte tento odporný humus, kde všichni se jen napadají, kde se všichni pak na sebe veřejně usmívají, kde život je naprosto bez chyby, kde bez silikonu by žádná obyčejná buchta nikoho nezaujala…. Hnusný svět, čeho jsem se to dožila, to mi je fakt líto… Líto. Z této trapné společnosti,“ napsala moderátorka.

Hanychové se tento příspěvek z nějakého důvodu dotkl, takže na nic nečekala a do Šenkové se pustila. „Napsala Leona Official s 2 tis. sledujících a i mě sleduje. Chápu, že s nadváhou se žije blbě,“ napsala Agáta do komentářů. Jenže její názor se nesetkal s pochopením.

Lidé Agátu zkritizovali za její chování, které není příliš rozumné. Sledující influencerce vyčetli zejména to, že jí chybí pokora a sebereflexe. Jiní byli dokonce i drsnější. Není divu, že Agáta brzy svůj komentář smazala.

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!