Přítel Agáty Hanychové Miroslav Dopita má modelku využívat: Údajně nemá peníze a ani kde bydlet

Agáta Hanychová

Chvíli to vypadalo, že je Agáta Hanychová (38) po rozchodu s Jaromírem Soukupem (54) zase šťastná. Jejím přítelem se totiž stal Miroslav Dopita (39), s nímž už v minulosti tvořila pár a porodila mu syna. Ovšem fanoušci teď bijí na poplach. O Dopitovi totiž na internetu kolují zvěsti, že má modelku jen využívat, protože prý nemá žádné peníze a ani kde složit hlavu.

Zdá se, že ani současný vztah Agáty Hanychové se neobejde bez dramat. Sice to zpočátku vypadalo, že lidé modelce a jejímu staronovému partnerovi fandí, teď však někteří Miroslavu Dopitovi nemohou přijít na jméno. Velká vlna kritiky se vůči němu zvedla především poté, co Hanychová oznámila, že se pracovně rozešla se svým dlouholetým asistentem a manažerem Josefem Koudelkou alias Pepínem. Podle Extra měla pak na jeho místo dosadit právě Dopitu.

Mnoho fanoušků si ale Koudelku oblíbilo a Dopita se jim nepozdává. Na modelčině profilu se tak lidé mezi sebou dohadují. A dají se zde objevit i hodně zajímavé informace, které Dopitu nevykreslují zrovna v dobrém světle. „Nevěřte všemu, co čtete, pravda je taková, že vyžírka Dopita nemá ani peníze, ani práci a ani kde bydlet!“ Píše například paní Anna, která tvrdí, že se s Dopitou zná osobně. Jiní se zase navážejí i do Hanychové. „Musí vydělat i na Dopitu, který převzal post za Pepína,“ myslí si jistá Tereza.

Podle Expresu pak Koudelka coby manažer Hanychové skončil z toho důvodu, že nevydýchal přítomnost Dopity. Jaká je však pravda, ví nejspíš jen zúčastnění aktéři. Nezbývá tedy než doufat, že si modelka vybrala dobře. Přece jen se říká, že měl Dopita v minulosti obrovské dluhy…

Zdroj: Autorský text, redakce, Expres, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!