Agáta Hanychová a Mirek Dopita poprvé ve společnosti: Vyrazili i se synem Kryšpínem do rodinného barbershopu

agáta hanychová

Agáta Hanychová o sobě dává velmi ráda a dost často vědět. Nyní na svém Instagramu zveřejnila rodinné video z nově otevřeného barbershopu, který patří synovi její milované sestřenice. Vyrazila tak poprvé do společnosti s Mirkem Dopitou a vzali s sebou i syna Kryšpína.

Kryšpín a následně i Mirek Dopita si během otevíračky nového barbershopu nechali udělat účes. A že jim změna sluší! Jak je vidět, syn Agátiny sestřenice je velice zručný kadeřník. V komentáři Agáta prozradila, že její sestřenice svého syna dokázala vychovat opravdu dobře. Svůj vlastní barbershop si otevřel v pouhých 20 letech!

Mladý kadeřník ve videu prostřihne bílou pásku a celé video podkresluje hit We Are Family od Sister Sledge z roku 1995. Ve videu se po Agátině boku neobjeví pouze syn Kryšpín a Mirek Dopita, ale při společném focení se tam mihne také její sestra Kordula a samozřejmě i Agátina sestřenice.

Pozvaní hosté si průběžně užívají šampaňského a štědrého občerstvení. Jak je vidět, máma je na mladého barbera opravdu pyšná. Vypadá to, že kadeřník nebude mít o klientelu nouzi. Otevíračka vypadala opravdu velkolepě. Pořadatel nezapomněl pozvat ani zástup fotografů, kteří akci poctivě zdokumentovali.

Agáta získala za své video opravdu pozitivní ohlasy od fanoušků. Lenka video komentuje slovy: „Tak to je šikovný a odvážný! Můj syn tento rok končí učiliště kadeřníka, už stříhá hodně kluků od nás a taky se tomu chce věnovat, moc jej to baví“. Simona vzkazuje: „Držím palce ..neboť vím co to je dělat tuhle práci a jak moc je to náročné“. A Radka nezapomíná dodat: „Jste úžasní. Krásná rodina“.

Pár dní zpět vyšlo najevo, že Agáta a Mirek si připravují prostor pro zpátečku, píše deník Expres. Lidé si všimli, že Agáta sdílí stále více storíček s Mirkem, ale prozradila, že u ní nebydlí. Také řekla, že se necítí bláznivě zamilovaná, ale za to se cítí v bezpečí díky tomu, že jí Mirek starostlivě pomáhá.

Zdroj: Redakce, autorský text, Expres, Extra; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!