Velké přiznání Agáty Hanychové: Do Dopity není bláznivě zamilovaná, prý u ní ani nebydlí. Má psychické problémy kvůli neúnavnému Soukupovi

agáta hanychová

Agáta to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Soudní tahanice jsou pro ni vyčerpávající, jak je na ní často vidět i na jejích sociálních sítích. S péčí o tři děti jí pomáhá její staronový přítel Miroslav Dopita, se kterým se dala dohromady po rozchodu s Jaromírem Soukupem. Teď však pro web Super přiznala pravdu. Mirek u ní vlastně vůbec nebydlí.

Zpočátku to tak zřejmě bylo, protože Mirek se rozváděl se svou ženou a neměl kam jinam jít. Agáta svoje fanoušky na Instaramu zásobila zamilovanými fotkami nebo videi. Teď s tím možná bude načas konec, protože Agáta se rozhodla promluvit. „Mirek u nás nebydlí, občas u nás je. Nemůžu říct, že jsem bláznivě zamilovaná. Já jsem ráda, že mi se vším pomáhá, cítím se bezpečně,“ řekla influencerka, která se na akci Monster High objevila s Mirkovou sestrou Janou.

Vzala s sebou i svou dceru Miu a s Janinou pomocí se vyparádily přesně jako panenky, které se pod touto značkou prodávají. I s Miou musí Agáta přetrpět střídavou péči, protože jejím otcem je herec Jakub Prachař. Mia už ale není tak malá, takže je to určitě snesitelnější, než otci odevzdávat pětiměsíční miminko. To přesně, podle posledního soudního rozhodnutí, Agáta dělat musí. Malou Rozárku předává Jaromírovi 16 dní v měsíci na 8 hodin denně, což je pro ni podle jejích slov peklo.

To potvrdil i tajný zdroj webu Expres, který se v okolí Agáty pohybuje. Prohlásil, že Agáta na tom není dobře ani psychicky, ani finančně a že má často velké výkyvy nálad. „Soukupovi dělá scény při každém předání dcery a hodně ji také ničí soudy o Rozárku. Finančně i psychicky. Stojí jí to velké peníze, ale i nervy, protože právně prohrává,“ prozradil nejmenovaný zdroj. Je pravda, že je Jaromír Soukup neúnavný a boje o svou dceru Rozárku se rozhodně nevzdá. Sám nedávno řekl, že by byl rád i za plnou péči.

Agáta potvrdila v nedávném živém vysílání, kam si pozvala terapeutku Evelínu Hettnerovou, že trpí nízkým sebevědomím, čemuž se jen těžko věří. Podle terapeutky by se, nejen Agáta, ale všechny ženy měly naučit samy sebe chválit.

Zdroje: Autorský text, redakce, Expres, Super; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!