Agáta Hanychová jen tak mlčet nebude: Fanouškům prozradila, kolik teď dostává peněz od otců svých dětí

agáta hanychová

Od té doby, co si influencerka Agáta Hanychová (38) spolu s Ornellou Koktovou založila svou vlastní internetovou show, se dozvídáme jednu zajímavost za druhou. Nedávno fanouškům prozradila, kolik dostává peněz od otců svých dětí.

Agáta Hanychová si umí vydělat slušnou částku i bez pomoci mužů, nějaký příspěvek se ale přece jen hodí. A jak nedávno prozradila, příspěvky na děti od bývalých partnerů Agáty se docela dost liší.

Agáta jen tak mlčet nebude, takže bylo jen otázkou času, kdy tuto informaci prozradí. „Soukup mi platí čtyři tisíce, Jakub mi platí deset tisíc, protože vydělávají dvakrát víc než já, ač přinesli daňové přiznání, kde nevydělávají skoro vůbec nic,“ prozradila Agáta s tím, že tatínkové jejich dcer nouzi o peníze rozhodně nemají. „Jakub má dům v Dubaji, Jaromír má dům v Itálii a Rakousku, dvě chalupy a dva domy ve Španělsku a já mám jeden dům na Suchdole,“ dodala.

Agáta za soudy s tatínky svých dcer utrácí nepochybně spoustu peněz, které by mohla investovat spíše do svých dětí. I tak je ale zřejmé, že influencerka nouzi o peníze nemá, protože jen společný podcast, který mají teprve pár měsíců, jí a Ornelle měsíčně vydělá přes 700 tisíc korun měsíčně.

Zdroj: Autorský text, Ansu; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!