Agáta Hanychová je kost a kůže: Její dietu ale raději nezkoušejte

agáta hanychová

Nelze si nevšimnout, že se Agáta Hanychová (38) v poslední době doslova ztrácí před očima. Modelka je po rozchodu s Jaromírem Soukupem (54) hubená jako lunt. Toho si už začaly všímat i brunetčiny fanynky, které se ve velkém zajímají o to, jak se jí podařilo dosáhnout dokonalé figury. Její recept na štíhlou postavu byste ale raději zkoušet neměli…

Agáta Hanychová byla vždy velmi štíhlá, nicméně v posledních týdnech ztrácí kila raketovou rychlostí. Modelka nyní pravidelně vysílá živě na svém profilu na Instagramu. A právě tam si začaly její fanynky všímat toho, že je Hanychová opravdu hodně hubená. Kdo by ale čekal, že za její dokonalou postavou stojí zdravé a pravidelné stravování a hodiny strávené v posilovně, pletl by se. Hanychová se už totiž několikrát nechala slyšet, že doslova hladoví a jen občas si něčeho malého zobne.

„Já jsem zase celý den nic nejedla. V noci mě přepadl hlad a normálně jsem si šla dát starou housku s vysočinou a byla božská,“ svěřila se třeba před časem na sociálních sítích. Jindy zase prozradí, že třeba za celý den snědla jen kousek kuřete. Nicméně se také nechala slyšet, že za vším stojí i velký stres. Avšak i Hanychová si je moc dobře vědoma, že tohle není zdravý způsob hubnutí, a tak nabádá své fanynky, aby ji v tomto směru raději nenapodobovaly. Nutno ale podotknout, že brunetka možná až drasticky hubne. Nedávno například sdílela fotografii, na které seděla v dětské autosedačce. Dá se tedy předpokládat, že je skutečně drobounká. Před časem se také ukázala po dlouhé době na jedné společenské akci, kam oblékla minisukni a top těsně pod prsa. Všichni si tak mohli prohlédnout její dokonale ploché bříško. „Jsem venku po šíleně dlouhé době, jsem ráda, že si můžu trošku vydechnout a užít si večer s přáteli,“ řekla na zmiňovaném večírku pro Super.

Pravdou je, že si Hanychová neprochází zrovna růžovým obdobím. Říká se, že s Jaromírem Soukupem i po rozchodu bojuje a ti dva se prý momentálně dohadují ohledně péče o malou dceru Rozárku. Podle Expresu se Hanychová se Soukupem dokonce měli vzájemně natáčet na telefon při předání holčičky. Kam tahle válka může ještě zajít?

Zdroj: Autorský text, Redakce, Super, Expres; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!