Agáta Hanychová je bez peněz: Od Soukupa dostává výživné 4000 Kč, sama už nemá ani na právníky

Agáta Hanychová

Influencerka Agáta Hanychová (38) v prosinci zažila krásnou svatbu, od stresu si ale příliš neodpočinula. Jak sama přiznala, neustále probíhá soudní tahanice o její dceru Rozárku, kterou má s Jaromírem Soukupem. Zdá se, že tuto bitvu ale prohrává.

Agáta Hanychová s příchodem nového roku stále řeší trable s tatínky svých dětí. Její vztah s expartnerem Jaromírem Soukupem (54) je stále na bodu mrazu a to se nejspíš jen tak nezmění. Ten jí totiž už před několika měsíci zakázal ukazovat Rozárku na Instagramu, což se Agátě rozhodně nelíbí, jelikož ji tato sociální síť živí. Možná i proto tento Soukupův zákaz už několikrát porušila. V rámci předběžného opatření soudu už Hanychová dceru na sociálních sítích ukazovat ale skutečně nemůže. Influencerka nedávno přiznala, že už nemá peníze ani na právníky, aby se odvolala u soudu.

„Mě a Kryšpína uvidíte na Instagramu normálně. A co se teď děje? Nevím, co k tomu moc říct. Překvapilo mě to, protože Róza se vyskytla na mnoha titulkách časopisu Sedmička a Exkluziv, což jsou plátky jejího tatínka a najednou nesmí být u mě na Instagramu,“ zlobila se influencerka na sociálních sítích, která od miliardáře dostává měsíčně jen pár tisíc. Na svém Instagramu sdílí jednu reklamu za druhou a založila si na platformě Herohero účet spolu s Ornellou Koktovou, kde za měsíční poplatek hodlají fanouškům publikovat jejich show.

„Já se odvolávat nechci, protože já už nemám na ty právníky peníze. Jaromír má tisíckrát víc peněz než já a kdybych měla platit všechny žaloby, které jsou na mě podané, tak už pak nemám co jíst,“ vysvětlila Agáta, která pochopila, že v oblasti financí nad Soukupem rozhodně nemá šanci vyhrát. Je tedy možné, že se bude soud o dceru táhnout donekonečna?

„Dostávám výživné čtyři tisíce měsíčně. Když dostáváte výživné čtyři tisíce a znemožňuje se vám ukazovat cokoliv na Instagramu a do toho řešíte pořád žaloby, kdy jsou ti právníci opravdu drazí, tak si pak musíte spočítat, jestli půjdete nakoupit anebo si vezmete právníka,“ přiznala influencerka.

Mnozí fanoušci spekulují o tom, jestli se Agáta nestane opět modelkou, aby si přivydělala nějaké peníze navíc. Jiní to ale odmítají, protože by musela trávit méně času se svými dětmi. Je však pochopitelné, že má influencerka vysoké náklady už jen kvůli péči o své tři děti. S tím jí však, doufejme, nyní pomáhá její manžel Mirek Dopita.

Agáta má svou komunitu fanoušků na Instagramu, kteří jí pomáhají snášet všechny trable o něco lépe. Když nedávno přidala společnou fotografii se svým synem Kryšpínem a s dcerou Rozárkou, které nešlo vidět do obličeje, zeptala se jí sledující s humorem na to, jestli Jaromíru Soukupovi nebude vadit, že je Rozárce na fotografii vidět ucho.

Zdroj: Autorský text, redakce; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!