Agáta už pro Soukupa nehne ani brvou: Návrat na Barrandov se nekoná, za natáčení v minulosti nikdy nedostala zaplaceno

jaromír soukup, agáta hanychová

Už je to pár týdnů, co se vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa ocitl v troskách. Přibývá ale otázek, zda tato dvojice bude nadále fungovat alespoň pracovně. Co se na Barrandově bude dít?

Není to tak dávno, co se Agáta Hanychová (38) v barrandovských ateliérech objevovala takřka den co den, přičemž svými pořady obsazovala hlavní televizní časy. Umožnil jí to mediální magnát a tehdejší partner Jaromír Soukup (54), který zmíněnou televizi jakožto generální ředitel vlastní. Co čert nechtěl, brzy nastaly problémy nejen partnerské, ale i ty pracovní. Hodlá se Agáta i přes bouřlivý rozchod na obrazovku vrátit? Koneckonců, tehdy si od této spolupráce dost slibovala!

Láska nepřenáší jenom hory, zvyšuje i sledovanost

„Ano, teď mám pořad se svým partnerem. A takhle velké studio jsem určitě neměla nikdy. Trošku se, myslím, tady v něm ztratím, ale mám tady Jaromíra, o kterého se můžu opřít, takže je to vlastně můj splněný sen,” rozplývala se Agáta na samém počátku společného barrandovského vysílání, které se začalo rýsovat loni v září, jak informoval deník iDnes. Dodávala také, že jde o něco velmi výjimečného a je to pro ni „velká věc“. Jenže po rozchodu, který proběhl před dvěma měsíci, je všechno jinak.

Co je v domě, není pro mě?

Protože má Agáta na sociálních sítích obrovskou fanouškovskou základnu, netrvalo dlouho a skalní příznivci ji začali zahrnovat dotazy, zda se k natáčení ve zmíněné televizi ještě někdy vrátí. Ke všeobecnému zklamání přišla negativní odpověď. „Můj pořad už nebude a na Barrandově natáčet opravdu nebudu. Navíc já ráda pracuji za peníze,“ neodpustila si narážku Agáta ve svém videu na Instagramu. Záměrně tak ťala do živého a částečně tak potvrdila rojící se spekulace, že Jaromír Soukup některým svým zaměstnancům neplatí včas, protože se on a zřejmě i celá jeho televize měla ještě nedávno ocitat v hluboké existenční krizi. Je tedy pochopitelné, že Agáta už pro Soukupa nehne ani brvou.

Co oči nevidí…

Pravdivosti tvrzení prostořeké influencerky nahrává i fakt, že se z televizní obrazovky stahuje i sám Jaromír Soukup – zřejmě proto, aby svým dlužníkům nebyl tolik na očích. Sice to podle serveru Novinky zdůvodňuje rodinnými důvody a péčí o společnou dceru Rozárku, kterou s Agátou má, ale zdroje blízké vedení televize mají jasno – má jít především o uklidnění věřitelů.

Zdroj: Autorský text, redakce, iDnes, Extra, Novinky; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!