Agáta Hanychová a Ornella Koktová spolu v kuchyni: Učily uvařit párky, čaj a míchaná vajíčka, pak probraly svoje životy

agáta hanychová

Agáta Hanychová včera svoje fanoušky potěšila živým vysíláním, ve kterém jí dělala společnost její velmi dobrá kamarádka Ornella Koktová. Spolu se velmi dobře pobavily a navíc holkám, co nejsou moc zběhlé v kuchyni, ukázaly, jak si uvařit párky ve vodě, míchaná vajíčka a čaj.

Asi si teď říkáte, že to teda není nic moc. Ale možná byste divili, že opravdu mezi námi jsou holky nebo i kluci, kteří tyto základy moc neovládají. Agáta a Ornella svoje učení sice směřovaly jen k „blonckám“, jak takové holky ve vysílání nazývaly, rozhodně to ale nebylo myšleno urážlivě.

Jako první na řadu přišlo vaření párků. Zatímco Agáta použila osvědčený hrnec s vodou, Ornella sledujícím přinesla jiný tip, totiž vaření párků ve vodě na pánvičce. Okomentovala to slovy, že se tak snaží ušetřit čas i energie a je pravda, že její voda se začala vařit dřív. Holky si mezi sebou udělaly takovou soutěž, zároveň svým fanouškům nechaly nahlédnout do kuchyně.

U vaření míchaným vajíček se shodly na tom, že je nutné je dělat na másle. Protože ale holky u vaření hodně povídaly, vajíčka se jim moc nepovedla. Celé vaření provázely vtipné narážky, například u čaje poukazovaly na to, že voda se po zalití čajové sáčku ihned obarví, že to není nic zvláštního.

Kromě vaření se holky také dostaly ke svým osobním životům, a to hlavně s dětmi. Vyšlo třeba najevo, že Ornellin Quentin (8) doma prostírá stůl k jídlu nebo že večer uklízí hračky po mladších sourozencích. Agáta zase na svého syna Kryšpína práskla, že jemu jídlo, které uvaří ona, moc nechutná. Ornella také velmi chválila svého manžela Josefa Koktu, který umí vařit, žehlit a prát s tím, že by si přála, aby to uměli i její synové. Naproti tomu Agáta se přiznala, že je pro své děti spíš služkou, že je nemá tak vychované jako její kamarádka.

Zdroje: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!