Agáta Hanychová (38) po 8 letech propustila svého asistenta. Odejít se ale rozhodl on

agáta hanychová

Agáta Hanychová prožívá další změnu ve svém životě. Po 8 letech rozvázala pracovní vztah se svým asistentem Josefem Koudelkou (28), alias Pepínem. Toho jste mohli často vídat v jejích videích nebo slyšet v živých vysíláních o vaření. Pepíno ve velké míře spravoval Agátin Instagram, pomáhal při natáčení videí pro placené spolupráce, ale také s jejími dětmi.

Například, když malá Mia byla na prázdniny u otce Jakuba Prachaře a Agáta trávila léto ve španělské Marbelle ještě s Jaromírem Soukupem, Pepíno byl ten, který s Miou letěl v letadle. O jejich pracovním rozchodu informovala Agáta v jednom ze svých instagramových příběhů.

„Mám pro vás novinku,“ oznámila svým „holčičkám“. „Asi bych vám to taky měla říct, jelikož říkám vše na svým Instagramu. S Pepínem jsme se po dlouhé době, co jsme spolupracovali, rozešli pracovně. Pepíno stále zůstává můj kámoš, ale už pro mě na Instagramu nepracuje. Takže to teď budu dělat já, bude mi s tím občas pomáhat tady pan Dopita. Takže buďte trpěliví klienti a všichni, co mi píšete, protože to bude náročný.“

Agáta informaci potvrdila i časopisu Blesk, kterému řekla, že jejich cesty se rozešly, protože každý tu práci chtěl dělat jinak. Rozhodně se ale nepohádali. Jak řekla ve videu: dál zůstávají přáteli. Web Super zase kontaktoval samotného Pepína. „Od Agáty jsem se rozhodl odejít já. Potřeboval jsem po osmi letech změnu. I nadále zůstáváme v nepracovním kontaktu,“ řekl sympaťák.

Zdroje: Autorský text, redakce, Blesk, Super; Náhledová fotografie: Foto: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

error: Content is protected !!