Adriana z Love Islandu trhá rekordy v počtu negativních komentářů

3. řada reality show Love Island byla dramatičtější, než kdokoliv předpokládal. Vítězný pár známe, ale přesto se ohromné publicity dočkal i Oliver s Adrianou. Na ty bohužel čekala rázná vlna negativních příspěvků, protože diváci jejich činy neschvalovali. Co se vlastně stalo?

Adriana a Lu tvořili pár, ale poměrně brzy byl Lu vyřazen a Adriana zůstala sama. I když to zkoušela s jinými, přesto neustále myslela na Lua. A to natolik, až se divákům zželelo a začali lobbovat za návrat Lua do vily. Dokonce sepsali i petici, na které výše jmenovaný získal takřka osm tisíc podpisů!

TV Nova splnila divákům jejich přání a Lua do luxusního resortu přeci jen znovu poslala. Hrdličky společně zářili až do výzvy Casa Amor. Páry totiž byly rozdělení. Do Casa Amor přišli noví bombshellové, tedy čerstvá krev. Ačkoliv to z počátku Adriana popírala, už tehdy si prý všimla atraktivního Olivera.

Lu a Adriana Casa Amor zdárně zvládli, ale čím víc byli spolu, tím hůře jejich vztah vypadal.  Dokonce to zašlo tak daleko, že Lu už nevěděl kudy kam a poradil se s Oliverem. Ten navrhl záměnu ve stylu výměny manželek. Lu skončil s Petrou a Oliver s Adrianou.

Diváci mají za to, že tento tah byl účelový. Podle nich tak získal to, co si vlastně přál. Bohužel nebo bohudík Adriana s Oliverem rozkvetla a brzy začala mluvit o vztahu a lásce. Sledující však Adrianě její volbu nedokázali jen tak odpustit, a to možná i proto, že s Luem si před kamerami nechtěla dát ani polibek, zatímco s Oliverem prý došlo i na intimity.

Jak sám dnes již bývalý pár přiznává, návrat z vily do reálného světa byl opravdu tvrdý. Nejspíš nestíhali číst všechny komentáře, z nichž převažovaly právě negativní, obviňující až vulgární. Z Adriany, která dříve byla miláčkem publika, se najednou stal vyvrhel, který trhá rekordy v počtu negativních komentářů, kde ji lidé nazývají nepěknými výrazy.

Očekávali jste, že pár zůstane spolu? Vypadá to, že Oliver o vztah ve skutečnosti zájem neměl a na Adrianu čekalo těžké prozření. Zatímco ti dva jsou taháni bahnem, Lu z nelichotivé romance vyšel jako vítěz, který získal spoustu fanynek. To mu určitě pomůže i v dráze hudebníka, na kterou se dal.

„Prvních pár dní musím uznat, že bylo náročných, protože jsem nečekala takovouhle vlnu extrémní kritiky, ale z druhý strany postupem času potkávám více lidí, kteří mi fandili a dostávám moc krásných zpráv, získávám pozitivní zpětnou vazbu,“ řekla Adriana v rozhovoru pro Refresher. Sama přiznala, že kritické příspěvky vídá převážně na sociálních sítích a momentálně s ní už nic nedělají. I nadále však rozdává rozhovory a vypadá to, že se ze své slávy snaží vytěžit maximum. Přejme Adrianě postupný opad negací a doufejme, že jednou ona i Lu tu pravou lásku přece jen získají, i když nebudou spolu.

„Adriana je koště. Měla před sebou perfektního muže a vyměnila ho za laciné pozlátko,“ napsal jeden z diváků. „Oliver je taktik. Nemůžu ho ani cítit,“ zaznělo v dalším komentáři na sociálních sítích. „Lu je sladký a jediný upřímný mužský z Love Island. Škoda, že se nedočkal výhry, a hlavně pravé lásky,“ opěvovala fanynka Lua.

Takhle vypadají některé komentáře na sociálních sítích. Olivera a zejména Adrianu tam diváci vůbec nešetří, zatímco Lu se stal představitelem čisté duše. Jaký názor máte na Adrianu vy? Také se nemůžete popasovat s jejím rozhodnutím nebo naopak akceptujete, že se jedná o reality show a chápete její důvody?

Zdroj: Redakce, autorský text; Náhledová fotografie: Adriana Brabencová – se svolením

error: Content is protected !!