Adéla Gondíková vyrazila s dcerou do kina: Podobu nezapřou

Herečka Adéla Gondíková (50) vyrazila s dcerou Nelou Brouskovou (19) do kina na premiéru filmu Zabijáci rozkvětlého měsíce. Ten trvá dlouhé 3,5 hodiny.

Společnou zábavu si dopřála Adéla Gondíková s dcerou Nelou Brouskovou, které spolu tráví čas velmi rády. Adéla Gondíková má dceru Nelu z předešlého manželství s hercem a muzikantem Ondřejem Brouskem (42), který působí v hudební skupině Monkey Business.

Svým rodičům je Nela skutečně velmi podobná. Na první pohled je celý tatínek, úsměv a nos má ale po své mamince, díky čemuž vypadají jako sestry. Podobu skutečně nezapřou.

Herečka si na premiéru oblékla černý kabát, Nela zvolila o něco výraznější outfit. Výsledek byl takový, že se náramně doplňovaly.

Adéla Gondíková, Nela Brousková
Adéla Gondíková a Nela Brousková; Foto: Pavel Gwužď/NextFoto.cz

Rodina už ale dlouhé roky nežije pohromadě, Adéla žije již 14 let po boku herce Jiřího Langmajera, jejich začátek vztahu však nebyl nikterak romantický. „Nebylo to takový – wow, teď se zblázníme a okamžitě roztrháme rodiny. Dali jsme se dohromady až po hrozně dlouhé době, kdy nějak člověk ví, že z toho není úniku. A že to je prostě fajn,“ řekla před časem herečka pro Blesk.

Zdroj: Autorský text, Blesk, Extra; Náhledová fotografie: Show Jana Krause, FTV Prima/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!