Adéla Gondíková si splní svůj sen, manžel se k ní ale nepřipojí: Langmajer místo sokolského sletu zamíří do Himalájí

Adéla Gondíková

Málokdo by si dokázal tipnout, že herečka a moderátorka Adéla Gondíková (50) dlouhá léta toužila zúčastnit se Všesokolského sletu a během akce si zacvičit spolu s ostatními tradiční sestavu. Sen si letos rozhodla splnit, a tak se na akci, která je považována za největší oslavu sportu pro všechny na světě, konečně objeví. Její manžel, herec Jiří Langmajer (58), nadšení Gondíkové nesdílí, a tak se raději vypraví do Himalájí.

Již před dvěma lety se moderátorka Blízkých setkání na Českém rozhlasu Dvojka během rozhovoru pro Deník svěřila, že by si sen ráda splnila, neboť cvičence obdivuje za jejich preciznost: „Líbí se mi, jak všichni cvičí stejně, že je to přesné.“ Gondíková se již několik měsíců pilně připravuje a tréninky stíhá i přes nabitý pracovní program.

Trénovat se rozhodla spolu s ostatními cvičenci z TJ Sokol Pyšely, s nimiž sestavu na 17. všesokolském sletu představí všem přítomným. Se svými sledujícími na Instagramu se dokonce podělila o krátké video z tréninku, na kterém ji prozrazuje jen její široký úsměv. Gondíková vystoupí spolu s dalšími Sokoly na sletovou skladbu Leporelo a chybět nebude ani párová akrobacie, takže diváci se mají jistě na co těšit.

V příspěvku své příznivce vyzvala, aby na Všesokolský slet dorazili, neboť se rozhodně nudit nebudou: „Přijďte se podívat do Edenu. Věřím, že budete nadšení,“ vzkázala jim herečka. K jejímu videu se vyjádřili i ostatní cvičenci ze souboru, kteří vysvětlili, že mnohem důležitější než ona zmíněná párová akrobacie jsou zcela odlišné věci: „Myšlenka naší skladby Leporelo není o tom, že jsou tam prvky párové akrobacie ‚na efekt‘. Je to o tom, že v jednotách se nacvičuje šest až devět měsíců a je to celková práce na zpevnění těla a správné držení.“

Nejnáročnější bude pro Gondíkovou poslední týden před vystoupením, neboť každý den probíhají náročné tréninky: „Bude to trochu časově náročné, protože kromě samotného sletu se musí týden intenzivně společně nacvičovat,“ nastínila průběh přípravy herečka. Kdo ale na akci k oslavě sportu přítomen nebude je Jiří Langmajer, který pilně trénuje na podzimní expedici do Himaláje, kterou si chce naopak splnit svůj dávný sen.

Zdroj: Autorský text, redakce Ansu, Blesk, Deník; Náhledová fotografie: Show Jana Krause, FTV Prima/Wikimedia Commons (CC BY 3.0)

error: Content is protected !!