A je to venku: Lela Vémola letěla do Turecka kvůli operaci pozadí. „Už jsem po zákroku,“ chlubí se

lela vémola

Jakmile influencerka Lela Vémola prozradila, že odlétá do Turecka, začalo se spekulovat o další možné plastické operaci. Netrvalo to dlouho a Lela sama přiznala, že tam letěla kvůli operaci pozadí.

„Před šesti lety jsem absolvovala operaci zvětšení pozadí. Důvod byl takový, že jsem se necítila atraktivní, přitom jsem i cvičila, ale nikdy jsme nedocílila vysněného výsledku. A pak se stalo něco, co jsem nepředpokládala, podcenila jsem pooperační doporučení a pokyny,“ svěřila se fanouškům na sociálních sítích.

Lela si však v minulosti nevybrala příliš dobrou kliniku, což se na jejím pozadí brzy podepsalo. Jelikož nedodržovala všechny pooperační pokyny, tak šlo všechno rychle od desíti k pěti.

Influencerka však neměla možnost zpackanou operaci řešit ihned, takže se musela smířit s tím, že vypadá poněkud nedokonale. „Mezitím mi do cesty přišly nejkrásnější momenty života. Stala jsem se mámou a prioritou byla rodina,“ vysvětlila.

Nyní už se však implantát začal ozývat a bylo nutné začít jednat. „Implantát mi začal způsobovat komplikace, a já se musela rychle rozhodnout a zmobilizovat všechny síly, abych odletěla,“ napsala Lela, která pravděpodobně musela najít také hlídání pro své dvě děti.

Fanouškům se svěřila také s tím, že musela přibrat, protože si chtěla touto operací nechat tuk z břicha přesunout do pozadí. Tato operace má být mnohem přirozenější než implantáty, tudíž už influencerka snad nebude mít po operaci potíže.

Lela už má operaci za sebou, což prozradila na svých Instagram Stories. Tam se podělila o to, že už má po zákroku, ale také o své překvapení, že i po šestihodinové operaci vypadá dobře a nezvrací, což se jí v minulostí stávalo často.

Zdroj: Redakce; Náhledový obrázek: Show Jana Krause – public domain

error: Content is protected !!