Gregorová hájí svého syna: ,,Partnery si nevybíráme, ty jsi skvělý kluk,“ napsala mu veřejně

Taťána Kuchařová přišla s další dávkou špíny na svého exmanžela. Tentokrát ho obvinila, že nosí ženské šaty. To rozčílilo i její bývalou tchyni Hanu Gregorovou, která se rozhodla veřejně reagovat a svého syna podpořit.

Modelka totiž obvinila svého bývalého partnera Ondřeje Brzobohatého, že se v soukromí převléká za ženu a údajně po ní tímto způsobem vyžadoval intimnosti. Ve své žádosti o církevní anulování jejich manželství proto jako hlavní důvod uvedla sexuální odlišnost. Na populárního herce a zpěváka se okamžitě vyrojila řada otázek. Proto se za něj veřejně postavila jeho sestra, partnerka, kolegové a nyní i matka Hana Gregorová.

,,Ondrejko můj milovaný, chci ti jen říct, že život přináší různá zklamání i vítězství a že bez nich by byl nudný a jednotvárný. Jsem na tebe pyšná, jaký jsi šikovný kluk a že jsme z tebe s tvým skvělým tatínkem vychovali slušného člověka a opravdového gentlemana, partnery si nevybíráme a ty jsi měl špatnou ruku,“ napsala na svém Facebooku Hana Gregorová, která se rozhodla všemi možnými prostředky syna podpořit.

Ve svém vzkazu dále nastínila, že Ondřej byl ve vztazích někdy slepý. Konkrétně měla zřejmě na mysli jeho manželství s Taťánou Kuchařovou. V médiích se často objevovaly pomluvy o tom, že slovenská herečka se svou snachou nevychází dobře. Gregorová to však popřela, i když přiznala, že nemá problém říct svůj upřímný názor i Ondřejově manželce.

V příspěvku zmínila i svého manžela Radka Brzobohatého, který by podle ní byl na svého syna nepochybně pyšný. ,,Tvůj otec by na tebe byl pyšný. Byl by pyšný i na tvou práci, kterou rozdáváš radost ostatním. A znáš jeho krédo, které ti často opakoval – Jen to ne. Tak se ho drž, Ondrejko. Život jde dál a stojí za to ho žít naplno. Miluji tě, můj nejdražší, i Tiffany, láskou nad míru, a dokud budu žít, má náruč tě ochrání, kdykoli to budeš potřebovat. Tvá matka,“ poslala mu krásný vzkaz spolu s rodinnou fotografií, která Ondřejovi jistě dodá mnoho sil do dalších dnů.

Zdroje: Facebook, Instagram, Autorský text; Náhledový obrázek: Ondrej88CZ/Wikimedia Commons (CC BY 4.0)

error: Content is protected !!