13. komnata Jaroslavy Obermaierové: Přiznala velkou lásku s Petrem Rezkem

Dlouhých 55 let se jim dařilo tutlat jejich milostný románek. Teprve minulý rok vyplavalo jejich tajemství na povrch. Jaroslava Obermaierová, kterou dnes všichni znají jako drbnu Vilmu Nyklovou z Ulice, měla vážnou známost s Petrem Rezkem.

Jaroslava Obermaierová se narodila 10. dubna 1946. Ve čtyřech letech se začala věnovat baletu a toužila stát se baletní hvězdou. Když její nadšení pro tuto uměleckou formu začalo opadat, zaměřila se na herectví. Podařilo se jí dostat na Akademii múzických umění a začala se věnovat divadlu i filmu, jak uvádí deník Aha.

Při pohledu na fotografie z mládí je zřejmé, že herečka Jaroslava Obermaierová rozhodně neměla nouzi o nápadníky. Její bývalý partner se dokonce vyjádřil, že je příliš krásná na to, aby chodila jen s jedním mužem. Jeden z jejích vztahů však zůstal až donedávna utajen. Celých 55 let se nevědělo, že chodila se slavným hudebníkem.

Jaroslava Obermaierová byla kdysi vdaná a z tohoto vztahu se jí narodil postižený syn Jaroslav. Po rozvodu se již nikdy znovu neprovdala. Předtím několik let chodila s hereckým kolegou Michalem Pavlátem. ,,Jarka Obermaierová byla příliš krásná dívka na to, aby chodila jen s jedním chlapem. Je veřejným tajemstvím, že jsem s ní chodil pět let, z toho ona se mnou tři roky. Byla to opravdu krásná holka,“ řekl dlouhá léta po rozchodu v pořadu 13. komnata.

Teprve na podzim minulého roku vyšlo najevo, že měla poměr s hudebníkem Petrem Rezkem, který s Hanou Zagorovou nazpíval velký hit – Duhovou vílu. Jejich vztah začal na jaře 1968. Po několika měsících ho však přerušila invaze ruských vojsk. ,,Byla opravdu moc hezká, hezčí než Marilyn Monroe. Rozuměli jsme si ve všech směrech a možná by to vydrželo déle. Nebýt 21. srpna a ruské invaze, kdy jsme přestali pracovat, přestali hrát a nastalo trápení, které se podepsalo na našem vztahu,“ uvedl zpěvák pro deník Blesk, který jejich poměr odhalil.

Zdroje: Aha, Blesk, 13. komnata; Náhledový obrázek: TV Nova- public domain

error: Content is protected !!